Фільм Мамин синок (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Дія фільму розгортається в сім’ї Брианы і її синів Макса і Еріка. Коли старший син Брианы, Макс, тоне в басейні, десятирічний Ерік з матір’ю залишаються одні. Бріана дуже важко переносить безглузду і раптову смерть улюбленого сина і впадає в глибоку депресію. Ерік звинувачує себе в тому, що не зміг допомогти братові. Він так потребує уваги матері, що проводить весь свій час зі своїм добрим сусідом та тренером з бейсболу Майклом. Одного разу, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, розлючений Бріана вчиняє злочин зі смертельним результатом, вона вирішує забрати Еріка і бігти.

Розуміючи, що мати збирається розлучити його з новоспеченим другом Майклом, він виступає проти своєї матері і приваблює людину, якій довіряє більше всіх, — Майкла. Яким же буде це фінал фільму, який тримає глядача в такому напруженні?

Історія, що стала сюжетом несамовитого трилера. Акторська гра вище всяких похвал. Пітер Дакуна блискуче впорався з такою складною роллю. Фільм Мамин синок (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Кертіс Кроуфорд
Актори: Брі Вільямсон, Пітер ДаКуна, Підлогу Попович, Себастьян Пижотт, Наталі Лисинска, Еллісон Грехем, Бріджітт Робінсон, Оден Ларратт, Джейдин Мелоун, Едді Гійом


загрузка...