загрузка...


Невтішна статистика – найчастіше вбивства трапляються на побутовому ґрунті. Неконтрольована ревнощі, емоційні сварки, страшні нервові зриви або підступний алкоголь. Все може послужити каталізатором для смертельного події. Зима 2014 року. У середньостатистичної сім’ї архітектора черговий скандал. Чоловік жорстоко вбиває дружину. Коли отямився, вирішив просто заховати тіло в багажнику власного автомобіля. Незабаром винуватець потрапив у руки правосуддя. Але інфаркт рано забрав його життя. Рухома власність арештанта загубилася на московських ринках.

Через деякий час якась пара, Андрій та Ольга, набуває стару машину за заниженою ціною. Дівчину терзають смутні сумніви. Погане передчуття не покидає ні на хвилину. На купленому транспорті подружжя відправляються в сусіднє місто в нічний час доби. По дорозі бурхливо з’ясовують стосунки. Оля не в силах пробачити вероломную зраду, яка трапилася кілька років тому. Андрія охоплює лють. Тема давно закрита і нічого так нестримно ворушити минуле. Фільм Маршрут побудований (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

На задньому сидінні, поруч з мирно сидить п’ятирічною донькою, з’являється туманна сутність, нагадує жінку. Вона видає сторонні шуми. Неупокоенная душа не в захваті від сімейної сварки і має намір провчити головних героїв.

Режисер: Олег Асадулин
В ролях: Світлана Устинова, Павло Чинарев, Віталія Корнієнко, Христина Шаповалова, Сергій Сафронов, Ілля Сафронов, Андрій Сафронов, Діана Мелисон, Олександр Цьома

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress