Якщо в сім’ї є важко хвора дитина, то це величезна трагедія, оскільки страждає не тільки малюк, але і все його оточення, а особливо батьки. І як в такій ситуації зважитися завести ще одне дитя, незрозуміло. Саме ця ідея і стала центральною сюжетною лінією у фільмі чилійського режисера Аарона Барнса Мати 2016, головні ролі в якому виконали Даніела Рамірес, Аїда, Ігнасіо алламанда, Матіас Бассі, Ельвіра Крісті та ін. Центральний персонаж кінокартини жінка на ім’я Дана Прицьому. Вона заміжня і в неї є син Мартін, однак, бути по-справжньому щасливою у героїні не виходить. Її синочок аутист.

Радості не додає і той факт, що хлопчик схильний до агресії. Він завдає фізичну і душевну біль не тільки собі самому, але і матері, а батька взагалі ненавидить. Жити в такій напрузі у Діани виходить з працею. Дитина не розуміє ні ласки, ні строгості — все життя на нервах. І ось, в такий, здавалося б, невідповідний момент жінка дізнається, що скоро вдруге стане матір’ю, але замість радості відчуває страх: як же вона буде справлятися з двома дітьми. Але доля приготувала їй подарунок: в магазині вона випадковим чином зустрічається з літньою філіппінкою, яка дуже швидко знайшла підхід до її Мартіну і за допомогою пари фраз заспокоїла його істерику. Фільм Мати (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Діана наймає її в якості няні для сина. По початку все йде просто чудово, хлопчик стає більш врівноваженим, більше не відчуває негативних емоцій по відношенню до батька, але ось місце матері в його серце зайняла няня. Як же бути?

Режисер: Аарон Барнс
В ролях: Даніела Рамірес, Aida, Игнасия Алламанд, Matías Bassi, Ельвіра Крісті, Ніколас Дюран, Крістобаль Тапия Монтт

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress