Фільм Матриарх (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


В центрі історії виявляється молода вагітна жінка на ім’я Рейчел і її чоловік Метт. Головні герої «Матриарх» опинилися на пустельній путівці Шотландії. Наші герої потрапили в аварію. На щастя, вони залишилися живі і більше того змогли зберегти дитину. Подружжя шукає допомоги і натикаються на сім’ю фермерів. На вигляд це саме чудове сімейство на світі. Тут панує гармонія і повага один до одного. Однак, скоро Рейчел стала підозрювати, що діти фермерів їм не рідні — вони були викрадені у рідних батьків. Тепер стурбована жінка переживає за майбутнє своєї ненародженої дитини. У центрі історії знаходиться молода вагітна жінка і її улюблений чоловік, які потрапляють в аварію.

На щастя, героям вдається вижити. Але тепер їм доводиться шукати допомоги у сторонніх, щоб якомога швидше вибратися звідси і повернутися додому. Незабаром подружжю вдається знайти притулок в будинку літніх фермерів. На перший погляд це хороша і добропорядна сім’я, яка веде тихий і нічим не примітний спосіб життя. Фільм Матриарх (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Однак незабаром герої починають підозрювати, що фермерські діти, скоріше за все, були викрадені у їх справжніх батьків. І тепер подружжя боятися, що така ж доля спіткає їх майбутньої дитини…

Режисер: Скотт Райан Викерз
Актори: Charlie Blackwood, Julie Hannan, Скотт Райан Викерз, Алан Кетберт, Briony Monroe


загрузка...