Фільм Маяк (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Робота доглядача маяка, є самим одиноким заняттям у світі. На щастя героїв цієї історії, їх на маяку було двоє. Незвичайний порядок, але він, безумовно, допоможе їм в їх історії. Суть їх заняття вкрай проста. Єдина завдання доглядачів, полягає у підтриманні працездатності джерела світла, нагорі вежі. Це дороговказ сигнал для кораблів, що показує їм дорогу до землі. Найбільша трудність такого заняття, полягає в довгострокових термінах роботи. Цілі місяці проходять за однією зміною і людина в цей час, не бачить інших знаходячись у вельми непростих умовах.

Повно запасів, є засоби розваги, але самотність і час, псують все. В даному випадку парі доглядачів було помітно простіше, але незабаром природа внесла свої корективи. На невеликий острів, де розташований маяк, стихія вдарила. Море, на довгі тижні і місяці, виявилося центром могутньої вірші. Добу на проліт, за стінами цієї будови, розривався ураган, піднімає багатометрові хвилі. Подібна атмосфера, без сумнівів може налякати власним настроєм.

Судячи з усього, цей момент став вирішальним і незабаром змінить положення справ. Самотність і ізоляція, обернуться важким випробуванням. Фільм Маяк (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Кріс Кроу
В ролях: Марк Льюїс Джонс, Майкл Джибсон, Йен Вірго, Стівен МакДэйд, Натан Сассекс, Джералд Тайлер


загрузка...