загрузка...


Для Ріверса і Джулії очікування саме цього дня затягнулося на довгий період, під час якого вони збирали гроші і вели активну підготовку до свого медового місяця. Закохані хотіли провести його незвично і запам’ятати на все життя. Пара прибула в Кароліну і вирушила до узбережжя, де планувала гарненько відпочити під плескіт морських хвиль в повній самоті. Молоді люди хотіли повністю насолодитися один одним, забути про щоденні клопоти, роботі і всіх повсякденних проблемах.

Нарешті вони стали справжньою родиною! Але їхнє щастя тривало недовго. Ріверс і Джулія не підозрювали, що виявляться повністю ізольованими від зовнішнього світу і не зможуть знайти дорогу назад додому. Вся справа в тому, що до узбережжя наближався ураган і молоді люди опинилися в пастці, з якої вибратися у них немає ніякої можливості. Але це були ще не всі неприємності, з якими зіткнутися головні герої фільму. За парою починає полювання привид Еліс Флагга, який в якості своєї головної жертви вибрав дівчину.

Її чоловік постарається зробити все, що в його силах, щоб звільнити улюблену зі смертельних обіймів кровожерного потойбічного істоти. Ураган наближається і допомоги чекати нізвідки. Фільм Медовий місяць в пеклі (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джейк Хелгрен
В ролях: Лексі Джованьоли, Адам Хегенбуч, Кетрін Хікс, Кемерон Річардсон, Christian Brunetti, Сиара Флінн, Douglas Scott Streater, Tony Zazella, Дікон Доусон, Рей Летт

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress