загрузка...


Джонас — талановитий вчений і любитель дослідницьких операцій. Разом з однодумцями основний герой фільму «Мег: Монстр глибини» організував одну з численних місій з вивчення Маріанської западини. Це найглибше місце на планеті таїть в собі безліч загадок і таємниць. Але команда професора Тейлора навіть не здогадувалася, наскільки вони небезпечні. Крім чудових мешканців підводних глибин, їм довелося зіткнутися з самим величезним хижаком на планеті, який давно вважався загиблим. Вони стали жертвою атаки мегалодона. Після нападу вижили тільки Джонас і його помічник, але бідолаха втратив дар мови після побаченого.

Професор намагався попередити всіх про небезпеку, але його проігнорували. Минуло кілька років, чоловікові знову пропонують приєднатися до наукової експедиції. Він відчуває, що це його шанс знову побачити морське чудовисько і довести світові свою правоту. Джонас прибуває на станцію, здійснює занурення на глибоководному апараті і знову занурюється у таємничий світ морських глибин. Тут повно дивовижних риб, не досліджених людиною.

Але чим глибше опускається прилад, тим менше мешканців він бачить навколо. Адже це житло самого грізного чудовиська на планеті. Величезна акула знову покаже свою міць. Фільм Мег: Монстр глибини (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джон Тертелтауб
В ролях: Джейсон Стэйтем, Рубі Роуз, Рейн Вілсон, Лі Бінбін, Кліфф Кертіс, Роберт Тейлор

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress