Фільм Мерсі Блек (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Історія «Мерсі Блек» в 2019 році: через п’ятнадцять років після того, як вона вбила свою шкільну подругу, під час зустрічі під назвою «Чорне милосердя», вона знову повертається до себе додому, після виписки з психіатричної лікарні. Разом з нею в будинку проживають сестра і племінник. Через роки після того, як цей злочин став легендою і широко поширився в Інтернеті, воно отримує шанс на повторення… Минуло п’ятнадцять років відтоді, як Марина Хесс заколола однокласницю під час зустрічі під назвою «Чорне милосердя».

Зробила це Марина для того, щоб викликати древній фантом нікого Мерсі Блека. Після вбивства дівчину визначили в психіатричну клініку. І от, через п’ятнадцять років, вона повертається додому до рідної сестри і молодому племіннику. Марину переслідує те, що вона зробила і той фантом, який вона собі уявляла, йде за нею по п’ятах.

Вона хотіла б забути той страшний день зі свого минулого життя, але її племінник стає одержимий «Чорним милосердям». Фільм Мерсі Блек (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Оуен Егертон
Актори: Даниэлла Пинеда, Жанин Гарофало, Эли ЛаМонт, Остин Амелио, Дилан Гейдж, Эдди, Софианна Смит, Майлз Эммонс, Рошель Робинсон, Эльке Баучер-Депью, Патрик Лескарбо, Джесси Тилтон, Джейми Ленц, Трой Энтони Хоган


загрузка...