Фільм Мертва любов (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Дії у фільмі розгортаються в невеликому провінційному містечку, де в головного героя почалися справжні проблеми. Справа в тому, що чоловік ніяк не може знайти собі другу половинку, адже в маленькому місті досить невеликий список підходящих кандидатур. Для чоловіка це є суттєвою проблемою, адже він вже дуже хотів би обзавестися сім’єю, але у нього просто немає можливості. Саме тому через деякий час його увагу падає на досить дивну жінку. Ніхто навіть подумати не міг, що такий видний чоловік зможе зацікавитися такою специфічною особливою. Жінка працює в ритуальних послугах, і це далеко не єдиний нюанс, який відрізняє її від інших представниць прекрасної статі.

Дивна поведінка теж дає про себе знати в перші хвилини спілкування. Головний герой щосили намагається сподобатися цій жінці, але вона не поспішає відповідати йому взаємністю. Незабаром герой став помічати, що його кохана щось старанно приховує, але він ніяк не може зрозуміти, що саме. В цей момент чоловік вирішує розібратися в тому, що відбувається, щоб зрозуміти, як йому діяти далі. Фільм Мертва любов (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

На той момент він навіть подумати не міг, з якими несподіваними подробицями йому доведеться зіткнутися. Чи зможе він зрозуміти те, що відбувається з дивною жінкою і в кінцевому підсумку бути разом з нею?

Режисер: Colin Floom, Грег неміряно
Актори: Elias Harger, Кейт Ліндер, Катарін Грант, Nicole Elizabeth Olson, Grayson Low, Tim Fishbaugh, Deborah Curtis, Bob Buckley


загрузка...