Фільм Межа страху (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Патрік і Лара – щасливі молодята, які зовсім недавно знайшли один одного. Вони будують плани на чудове майбутнє і мріють завжди бути разом. Одного разу по щасливою випадковості закохані рятують життя незнайомому чоловікові. Щоб віддячити своїх ангелів-рятівників, той запрошує їх у свій заміський будинок. Він щиро хоче висловити молодій парі свою вдячність і приємно провести час з людьми, яким зобов’язаний другим народженням. Щасливі подружжя з задоволенням приймають запрошення. Їм подобається перспектива чудового відпочинку в красивому особняку, розташованому в оточенні мальовничої природи.

Доля виявляється не зовсім прихильно розташованої до Патріку, Ларі і їх новому другу. Неподалік від затишного місця відпочинку нових друзів розташовується в’язниця, з якої збігають кілька небезпечних злочинців. Помітивши на своєму шляху самотній заміський будинок, вони вирушають до нього, несучи з собою страшну смертельну небезпеку його мешканцям. Раптово увірвавшись в будинок, непрохані гості, позбавляють життя гостинного господаря і ранять Патріка.

Хлопець, перебуваючи між життям і смертю, прикладає всі свої сили і волю і рішучість, щоб захистити молоду дружину від жорстоких вбивць. Фільм Межа страху (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Боббі Рот
В ролях: Джоді Лін О’кіф, Роберт Патрік, Роберт Неппер, Чжу Чжу, Аморі Ноласко, Рокмонд Данбар


загрузка...