Фільм Ми (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Світ, де все ідеально і підпорядковується суворому порядку. Влада світових держав практично все контролює, щоб уникнути апокаліпсису. Планета виявилося настільки в тяжкому становищі, що мова йшла про виживання цивілізації в цілому. Виснаження природних запасів, постійні шкідливі викиди, перенаселення з численними страшними хворобами — і це тільки приблизний список катаклізм. Технічний прогрес призвів до страшних наслідків, а для відновлення природного балансу знадобиться не одна сотня років. Почалася грандіозна програма з ретельного контролю над усім негативним на планеті.

Ціною гігантських зусиль вдалося зупинити приріст населення, шкідливе забруднення атмосфери і жорстко контролювати використання родючих земель. Час іде, планета трохи ожила, а все навколо захопило антиутопічне мислення. Людям заборонено було проявляти почуття, створювати сім’ї, жінкам народжувати. Будь-яка дія строго контролювалося і перевірялося, про свободу можна було забути назавжди. Законослухняний громадянин Д-503 відчайдушно закохується в красуню, але бунтарку. Це небесне створіння, немов виклик усім існуючим правилам.

Вона випромінює життя, енергію і любов. Їй так хочеться розбудити людей, показати, що любити і проявляти емоції — це прекрасно… Фільм Ми (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джордан Пив
Актори: Елізабет Мосс, Анна Діоп, Лупіта Ніонго, Кара Хейуорд, Вінстон Дьюк, Яхья Абдул-Матіін II, Калі Шелдон, Ноель Шелдон, тім Хайдекер, Shahadi Wright Joseph


загрузка...