Фільм Мій Ангел-Охоронець (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Ханна дівчинка, що страждає від домашнього насильства. Батьки не просто її б’ють, вони з особливою жорстокістю мучать дочка і знущаються над нею щодня. Це сильно позначилося на психологічному стані дитини, вона замкнута і угрюма. Дівчинка абсолютно безпорадна перед батьками нелюдами. Її єдиний захист, сестра Ангеліна, загинула з вини цих людей. І тепер дівчинка залишилася одна наодинці зі своїм горем. Після загибелі сестри її існування в цьому будинку стало нестерпним, адже тепер вона одна об’єкт для зігнання всій їх злості. Ханна зауважує, що покійна сестра, якимось чином продовжує її захищати.

Ангеліна з іншого світу, намагається врятувати сестру від ненормальної сім’ї. У школі на дивну Ханну звертає увагу психолог. В ході спілкування з нею жінка розуміє, що у дівчинки будинку серйозні проблеми. Але довести це не реально, адже дівчинка боїться, а батьки на людях поводяться досить приблизно. Ангеліні з потойбічного світу не в силах дивитися на муки сестри, зуміла проникнути в цей світ, вона має намір будь-якими способами постояти за сестру.

І не тільки за сестру, вона збирається мститися і за своє коротке життя, знівечену батьками. Їх чекає жорстоке покарання. Фільм Мій Ангел-Охоронець (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Мумтаз Йылдырымлар
В ролях: Maria Figgins, Петра Брайант, Адріан Аннис, Това, Lewis Bonnici, Холлі Джейкобсон, Сільвана Маймоне, Харрісон Сансостри, Lauren Walsh


загрузка...