Майку подобалася та дівчина, з якою він останнім часом зустрічався. Вона була милою і ніколи не лізла в його справи, але цього хлопця зовсім не хотілося переводити відносини з нею на більш високий рівень. Він не поспішав робити їй пропозицію, оскільки не готовий був одружитися, а ще у нього іноді проскакувала думка, що йому вдасться знайти кого-то краще. Нещодавно Майк домовився зі своїм кращим другом поїхати в подорож, а коли товариш запитав, чи може він взяти з собою улюблену, Майк відповів, що, звичайно, так, він не бачив в цьому ніяких проблем.

Невдовзі ці дві парочки опинилися в забігайлівці, яка попалася їм на очі. Майк відійшов в туалет, де до нього тут же підійшов його друг, який сказав, що хоче зробити Сарі (його кохана) пропозиція. Майк був здивований, він не думав, що його товариш так швидко дозріє для одруження, він перепитав, чи справді його друг впевнений в тому, що це треба робити прямо зараз, а коли зрозумів, що його співрозмовник закоханий, то відстав від нього, дозволивши цьому хлопцю робити все, що йому заманеться. Коли ж герої покинули це придорожній заклад і встигли недалеко від’їхати, подружка Майка виявила, що десь посіяла свій телефон. Вона передбачала, що це могло статися в закусочній, а коли інша дівчина запропонувала зателефонувати на її номер, вона погодилася. Відповів якийсь чоловік, який сказав, що героям немає сенсу їхати за мобільним тому, їм треба рухатися вперед і заїхати в одне невелике містечко.

Герої пішли його порадою, адже подруга Майка дуже хотіла повернути собі телефон, але як тільки вони опинилися на місці призначення, їм стало не по собі. Вони не знали, що в цьому населеному пункті давно орудують клоуни-маніяки, які обожнюють вбивати всіх людей, які траплялися їм на очі. Фільм Місто клоунів (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Том Нейджел
В ролях: Брайан Нейджел, Лорен Комптон, Ендрю Стетон, Кеті Кін, Девід Грейтхаус, Том Нейджел, Грег Віоланд, Маріанн Нейджел, Ryan Pilz, Christopher Lawrence Chapman

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress