загрузка...


Поверхня Місяця завжди вабила людство. Ще в середині ХХ століття були зроблені спроби висадитися на Місяць і вивчити супутник Землі у всіх його проявах. Час йде і допитливий людський розум все ж підібрався до Місяця настільки близько, наскільки це супутник дозволив. У далекому майбутньому нічне світило повністю підпорядковане людині. На поверхні Місяця щосили проводиться видобуток корисних копалин. Земні корпорації з різних куточків світу зіткнулися в боротьбі за певні родовища. Жадібність наживи сварити народи: американці не живлять особливої довіри до росіян, росіяни, в свою чергу, намагаються обвести американців навколо пальця.

Незважаючи на ці інтриги, крайньою залишається Індія, чия корпорація «Галактичний мандрівник» поставляє кисень на місяць і намагається вибити монополію в цій сфері. Коли ж на території видобутку, яку контролює США, стався вибух, влада відразу визначила, що це теракт. Фільм Місячні війни (2014) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Щоб з’ясувати хто до нього причетний і відновити справедливість на Місяць відправляється американський секторний агент. Лише ретельне розслідування допоможе США розставити всі крапки над I і встановити істинного ворога.

Режисер: Адам Кейн
В ролях: Джонатан Такер, Кріс Диамантополос, Дейна Девіс, Черіті Уейкфілд, Джэйк Сендвиг, Даррен Шалави, Гарі Чок, Констанс Ву, Кірбі Мороу

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress