Фільм Мить (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Швета і уявити собі не могла, що всього одна подія може повністю її «зламати». Одного разу викрадають дочку головної героїні, жінка намагалася захистити свою дитину, але викрадачі були дуже сильні, тому в кінцевому результаті мати просто побили, спокійно забравши дитину. Швета отримала серйозні травми, в результаті чого цілих два місяці вона була в комі – лікарі вже навіть не сподівалися, що жінка прийде в себе. Дивно, але після виходу з коми героїня відразу ж готова була кинутися на порятунок своєї дочки, хоча стан здоров’я у неї було далеко не найкраще.

Трохи пізніше мати зрозуміла, що їй не вдасться самотужки відшукати дитину. Злочинці розумні, тому вони не будуть зайвий раз давати про себе знати. І тоді героїня вирішує звернутися до свого старого знайомого, в якого була закохана багато років тому. Цей чоловік погодився допомогти Швете, оскільки розраховувати їй було більше не на кого. Незважаючи на те, що шансів знайти зниклу дівчину не так багато, надія в душі її матері не згасає зовсім.

Вона твердо вірить, що її дитина ще живий, хоча минуло вже цілих два місяці з моменту її зникнення – і невідомо, що зараз відбувається з дівчиною. Фільм Мить (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Равікантх Перепу
В ролях: Anasuya Bharadwaj, Раджеш, Adivi Sesh, Пекла Шарму, Nicola Vann, Худобу Уівер


загрузка...