Фільм Мобільник (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Фільм «Мобільник» 2016 — фантастичний трилер про пришестя на Землю апокаліпсису нового виду. Клайтон Рідделл знаходився в аеропорту, коли його розмова з сином Джонні по телефону несподівано перервався. Як з’ясувалося пізніше, це збій врятував художнику життя і дозволив зберегти розум. Справа в тому, що якась подоба вірусу одночасно охопило всіх людей, що розмовляють по мобільному. Тепер вони перетворилися в агресивних особин, націлених на знищення всього живого.

Клайтон приєднується до групи інших незаражених і починає разом з ними подорожувати по країні, сподіваючись знайти дружину і сина, свято вірячи, що близьких не торкнулася дивна епідемія. З часом Рідделл разом з супутниками помічає зміни в поведінці людей, які зазнали впливу імпульсу. Вони починають діяти злагоджено, атакувати зграєю, функціонувати як єдине ціле, навіть не спілкуючись. Фільм Мобільник (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Новий приятель Клайтона, Тому, висловлює припущення про новий виток еволюції, де звичайні люди більше – не вінець творіння. Як би те ні було, треба рухатися в напрямку до Джонні і постаратися не померти на шляху до мети.

Режисер: Тод «Кіп» Вільямс
В ролях: Оуен Тіг, Семюел Л. Джексон, Джон Кьюсак, Ізабель Фурман, Стейсі Кіч, Джошуа Мікель, Ллойд Кауфман, Алекс тер Авест, Майкл Біслі, Гріффін Фріман


загрузка...