Фільм Молливуд (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Зрілий чоловік після низки серйозних невдач зовсім розчарувався в житті, втративши надію на зміну обставин, що склалися в кращу сторону. Переживши важкі переживання, що відбилися на психічному стані, він стає вбивцею. Емоційно неврівноважений злочинець переконаний, що приносить користь, позбавляючи сторонніх людей від нескінченних страждань, підготовлених підступною долею. Увагу маніяка приваблює велика вечірка, організована життєрадісною молоддю, яка вирішила повеселитися в неформальній атмосфері, отримуючи задоволення від загальних веселощів. Серійний вбивця відправляється на багатолюдний захід, щоб відшукати чергову жертву.

Бажаючи привернути увагу любителів повеселитися, він прикидається наркодилером, що реалізує дурманні препарати в подібних місцях. На спритний обман повелися кілька бажаючих відтягнутися по повній. Зраділі підвернулася можливістю придбати наркотичні препарати, не виходячи за межі шумного зборів, хлопці почали вживати придбаний товар, входячи в стан ейфорії.

Незабаром весела розвага перетвориться на криваву бійню, де жертвам доведеться шукати порятунок від безжального маніяка. Фільм Молливуд (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Морокко Вон
В ролях: Харольд Денніс, Ріаннон Уеллс, Max Helm, Jennifer L. Day, Рон Хаукинг, Teresa Esquivias, Michael Braxton, Біллі Груд, Міка Фицджералд, Ваку Флока Флейм


загрузка...