У секретній лабораторії після низки невдалих експериментів створили нову істоту — людину з імплантованими синтетичними наноклеткі, які здатні будувати тіло і розум самостійно. Новий організм носить ім’я Морган і зовні дуже схожий на миловидну дівчину років 16-17-ти. На ділі ж їй всього 4 роки і вона розвивається шаленими темпами. За рівнем інтелектуального і фізичного розвитку вже зараз перевершує абсолютну більшість вчених, її створили. Проблема нового створення полягає в його нездатності відчути грань між тим, що морально і припустимо в людському суспільстві, а що — ні.

Відчуваючи щиру прихильність і — за словами самої Морган — навіть любов до жінки-вченого, її виховала, дівчина при цьому може завдати тій серйозні фізичні травми. Щиро захоплюючись своїм витвором, вчені випробовують серйозну тривогу з приводу почуттів, які можуть мешкати в глибині цієї погано вивченою штучної душі. У лабораторію приїжджає секретний співробітник від спонсорів проекту. Це менеджер, який повинен визначити, чи припустимо ставити на потік виробництво інших таких нанолюдей або вони несуть загрозу людському виду. В процесі спілкування і спостереження за дослідним зразком з’ясовується, що його психіка вкрай нестійка. Дівчина відчуває глибокі, часто суперечливі почуття. Вона практично некерована. Менеджер по визначенню виробничих ризиків робить свої висновки.

Складно передбачити, якими вони будуть і для чого взагалі створювався цей новий, високотехнологічний організм. Але як завжди буває в таких історіях, не всі тут так просто, як може здатися з першого погляду. Настільки перспективний проект не може бути закритий, а й загроза людству дуже вже велика. Фільм Морган (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Люк Скотт
В ролях: Бойд Холбрук, Кріс Салліван, Пол Джаматті, Тобі Джонс, Дженніфер Джейсон Лі, Сем Спруелл, Аня Тейлор-Джой, Кейт Мара, Роуз Леслі, Мішель Йео

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress