Дії у фільмі відбуваються в практично безлюдному районі Бразилії. Саме в цьому місці існують якісь правила, адже дана територія знаходиться у володінні вельми впливових людей. Однак головні герої навіть не здогадувалися про це, тому без будь-яких проблем почали кататися в даному районі на своїх мотоциклах. Можна сказати, що головні герої просто живуть швидкістю і адреналіном, а даний район допомагає їм відчути всі принади свого захоплення. Ні для кого не секрет, що люди молодого віку практично ніколи не думають про наслідки. Так сталося і з головними героями, які не поцікавилися, кому саме належить дана територія, і які правила там існують.

Насправді, цей район Бразилії належить серйозної мото-банді, яка терпіти не може, коли чужинці заходять без дозволу на їх територію. Головні герої перейшли всі кордони, і тепер вони повинні отримати по заслугах. Місцеві бандити не можуть пояснити це звичайними словами, тому вони починають діяти за звичкою. Тепер молодим людям належить зіткнутися не тільки з місцевими учасниками мото-банди, але і з ймовірною смертю.

Бандити не звикли довго розмовляти з порушниками правил, тому часто вони застосовують насильство, щоб доступно пояснити, що не варто робити на їх території. Фільм Мотоцикл (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Вісенте Аморім
В ролях: Еміліо Дантас, Жулиана Ломанн, Гільєрме Пратес, Пабло Санабио, Карла Салль

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress