Фільм Мою дочку викрали (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Головна героїня молода дівчина по імені Джессі живе зі своєю матір’ю в невеликому будиночку. Батька дівчина зовсім не пам’ятає. Джессі і в дитинстві цікавилася про батька, питала де він і чому він не живе з ними і не приїжджає. Дитині було не зрозуміло, що батько не хоче побачитися з дочкою. Їй хотілося побачити його, притиснутися до нього, але мати весь час йшла від відповідей або переводила розмову на іншу тему. Подорослішавши, дівчина зрозуміла, що мати не хоче навіть згадувати про нього і вирішила більше не тривожити душу матері.

Одного разу дівчині стає відомо, що жінка по імені Кайла, яку Джессі вважала своєю рідною матір’ю, викрала її, коли їй було всього 4 рочки. Героїня вирішує втекти з цього будинку і відправитися на пошуки своїх біологічних батьків. В той же день, коли Джессі тікає з дому, там починається пожежа, який залишає за собою тільки попелище. Невдовзі дівчині вдається знайти батьків, які всі ці 10 років шукали свою доньку і вже втратили надію зустріти її.

Але Джессі скрізь ввижається та жінка, яка звалася її матір’ю. Невже Кайла не згоріла в пожежі і тепер переслідує її? А може це лише бачення, але в будь-якому разі все це не дає спокою дівчині. Фільм Мою дочку викрали 2018 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Дон Е. ФонтЛеРой
В ролях: Кеті Боланд, Керин Мур, Девід Новак, Керолайн Хеффернан, Дарина Вьяэрси, Спенсер Мосс


загрузка...