загрузка...


Самуель Саломон — професор і літератор. Його кар’єра завершилася скоєно несподіваним чином, коли померла улюблена жінка. Тепер він не знає, як йому бути далі, але ось займатися улюбленою справою більше не має наміру. Ні викладати, ні писати він не може і це його сильно коробить. Ночами йому сняться кошмари, в них він бачить один і той же сон. Невідому йому жінку по-звірячому б’ють і вбивають. Це злочин сильно змахує на жертвоприношення, але щоночі уві сні він змушений бути свідком того, що відбувається.

Чим обернеться для нього поява незнайомки не у сні, а в житті, можна дізнатися, якщо картину «Муза» дивитися повний фільм, а не його трейлер. І так після чергового нічного бачення герой вирушає на місце, вказане йому уві сні і бачить, що там та сама жінка так само по-звірячому вбита. Крім нього на цьому місці перебуває ще одна незнайомка, яка в процесі слідства повідає про те, що їй все, що відбувається тут, як і йому колись, снилося. З жахом розуміючи, що доля не просто так звела їх, герої об’єднаються і потрапляють в світ «Музи».

Тепер все, що відбувається тут на межі реального і уявного, але як перейти одну кордон, за іншою літератор не знає. Пошуки істини будуть йому даватися дуже тяжко. Фільм Муза смерті (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Жауме Балагуеро
В ролях: Елліот Кауен, Франка Потенте, Ана Улара, Леонор Уотлінг, Мануела Вельєс, Джоенн Веллі, Крістофер Ллойд, Callaghan O’Connell, Sam Hardy, Стелла Маккаскер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress