Фільм Музична скринька (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Коли шестирічна Софі трагічно осиротіла, опікунство присвоюється її відчуженій тітці Аннабелл. Вони рухаються у Великий, моторошний вікторіанський будинок, де Софі виявляє замкнену дерев’яну коробку з намальованим на ній дивним символом. Відчайдушно намагаючись з’єднатися зі своєю племінницею, Аннабелл розкриває замок, відкриваючи красиву музичну скриньку. Кожен раз, коли Музична скринька намотується і переграється, вона дивно охолоджує мелодію, що звучить трохи довше, ще більше зачаровуючи Софі. Скринька починає впливати на поведінку і здоров’я Софі, Аннабелл звертається за допомогою до дитячого психолога і ясновидцю, який незабаром виявляє, що музична шкатулка одержима злим духом, який прагне переслідувати Софі і знищити Аннабель.

По мірі того, як вплив посилюється, час починає вичерпуватися, і Аннабелль мчить проти мелодії музичної шкатулки , щоб перемогти дух, перш ніж пролунає остання нота. Після смерті сестри і її чоловіка, Аннабель бере їх дочка Софі на виховання і переїжджає разом з нею в більш просторий будинок. Фільм Музична скринька (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Одного разу дівчинка знаходить у дворі таємничий ящик, всередині якого виявляється музична шкатулка. Дівчинка відразу ж прив’язується до неї, але в житті Аннабель починається низка дивних і страшних подій.

Режисер: Джон Реал
В ролях: Антоніо Лужак, Антонелла Сальвучі, Фіона Уайтлоу, Рейчел Дей, Аніта Тенереллі, Серл Пеппер, Мелісса Леоне


загрузка...