загрузка...


Охоронець глави держави Френк довгі роки займав цей важливий пост, часом йому снилися погані сни, так як раніше він став свідком того, як був убитий президент. У той момент герою не вдалося допомогти йому і врятувати першу людину в країні. Така подія серйозно відбилася на кар’єрі чоловіка, але незабаром всі забули про те, що трапилося, і Френк зайнявся охороною нової людини. Через деякий період часу на території Штатів повинні були початися вибори, саме ця подія стала переломним в його долі. Виявилося, що перед виборами вирішив знову з’явитися людина, яка стала винуватцем смерті колишньої першої особи.

Цей вбивця подзвонив охоронцеві і повідав йому, що він перебуває «На лінії вогню» і що це саме він доклав руку до загибелі Кеннеді, більш того, він повідомив Френку карколомну новину про те, що тепер він взяв під приціл Буша. Отримавши таку важливу інформацію в свої руки, герой зрозумів, що повинен діяти в терміновому порядку, зволікання могло йому занадто дорого коштувати. Фільм На лінії вогню (1993) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Завдяки зв’язкам в органах чоловік дізнався про те, що вбивцею є його колишній колега, який раніше працював в системі спецслужб, після того, як він отримав душевну травму, він встав на шлях злочинів. Оскільки ця людина мала непогані навички стрільби, то представляв реальну небезпеку для Буша.

Режисер: Вольфганг Петерсен
Актори: Клінт Іствуд, Джон Малкович, Рене Руссо, Ділан МакДермотт, Гері Коул, Фред Долтон Томпсон, Джон Махоні, Грегорі Алан Вільямс, Джим Керлі, Селлі Хьюз

загрузка...