Різдво це свято радості і щастя. Пора в яку повинні здійсняться всі заповітні мрії. Для подружжя Ліндсі і Джеффа, ці свята будуть далекі від приємних. Зараз вони в дорозі на святкування з нагоди різдва. Попереду їх чекає приємні вечір, подарунки і компанія самих близьких друзів. Тільки сьогодні точно не їх день, герої виявляться втягнутими в страшну історію, що зможе змінити їх життя. Більше того, можливо і життя більше у них не буде. По випадковості, на дорозі вони збивають пішохода, який сам вийшов перед їх автомобілем. Звісно, своєї вини в цьому вони не бачать, але і кидати людину посеред дороги не мають наміру.

Залишати його там, до приїзду швидкої в таку глухомань, теж сенсу не було і з цієї причини, герої забирають його з собою, щоб особисто доставити в лікарню. Благо подібний було їм фактично по дорозі. Але в цьому й була головна помилка. Яким би добрим не було їх намір, цей пішохід далекий від понять нормальної людини. Та й взагалі, навряд чи він взагалі може зватися людиною. Фільм Напівнічники (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Незабаром, з молодою парою починає відбуватися незрозуміла трагедія, що потягне за собою низку ще більше поганих подій. На кону, виявляться їхні власні життя і спільне майбутнє.

Режисер: Джуліус Рамсей
Актори: Олександра Ессо, Перла Анею-Жардін, Ділан Макте, Уорд Хортон, Ендрю Ротенберг, Джозеф Андерсон, К.С. Фальдаш, Вільям Блумфілд, David Spadora, Matt Myers

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress