Джордан прийшла після завершення школи виїхати в інше місто, розлучившись з рідними, щоб отримати відповідну освіту і надійде в хороший коледж. Зараз студентка занурена в освоєння наук, лише зрідка созваниваясь з родичами, щоб поділитися новинами. Однак нерегулярне спілкування, короткі, телефонні розмови не дозволяли в повній обізнаності знаходиться в подіях, що відбуваються в батьківському будинку. Несподівано приходить лаконічне повідомлення ось тітоньки, що вимагає негайного приїзду відсутньої довгий час племінниці.

Джордан спробувала зідзвонитися з молодшою сестричкою, щоб з’ясувати причини занепокоєння родички, але на дзвінки ніхто не відповідав. Стурбована дивною подією, вона завантажується в автомобіль і негайно їде додому. Священнослужитель місцевої церкви одночасно викликав батька дівчини, з яким вона після давньої серйозної сварки розірвала родинні зв’язки. Фільм Назви своє ім’я 2 (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Неординарна ситуація вимагала присутності всієї рідні. Батько, що не зустрічався кілька років з дочками, завів іншу сім’ю і сподівався помириться. Коли родичі увійшли в будинок, то виявили його абсолютно порожнім.

Режисер: Джейсон Деван
В ролях: Брюс Девісон, Лаура Віггінс, Марк Ешворт, Кассіус Деван, Тіффані Феллон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress