загрузка...


Зак і Шон вже досить дорослі хлопці, їм набридло жити з батьками, і вони приймають рішення відправитися в інший будинок, де вони зможуть жити самостійним життям. Головні герої перебираються в передмістя, де знімають шикарний і величезний будинок, який вони зможуть облаштувати на власний смак. Молода пара відразу ж після переїзду починає досить близько спілкуватися зі своїми сусідами і господарями даного будинку. Хлопці близько стали спілкуватися, довіряючи один одному різні таємниці і секрети. Однак ця ідилія буде тривати не довго, життя головних героїв буде наповнена жахливими подіями.

Одного разу вночі Зак прокидається в холодному поту, в істериці і судомних рухах. Через десять років спокою Заку знову почали снитися страшні кошмари, в центрі якого опиняється все той же винуватець. Шон і сама почала помічати, що в цьому будинку живуть якісь надприродні сили і істоти, адже вона вже неодноразово помічала не поясненні явища. Незабаром головна героїня дізнається, що ці страшні сили зла відвідали і сусідній будинок їх друзів.

Шон збирається розібратися з цією проблемою. Її улюблений десять років тому мав серйозні проблеми зі сном, йому доводилося звертатися до фахівців, але на цей раз Шон не хоче допускати таких проблем. Фільм Не спи (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Рік Бібер
В ролях: Кері Елвіс, Дреа де Маттео, Домінік Шервуд, Джилл Хеннессі, Ендрю Колдуелл, Марем Ернандез, Алекс Рокко, Алекс Картер, Чарлбі Дін Крик, Деш Вільямс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress