загрузка...


Молода жінка жила звичним життям до недавнього часу, про неприємності не підозрюючи наближаються, які внесуть зміни істотні в подальше існування. Одного разу вона сумна звістка отримує про смерть раптової улюбленої бабусі. Жінка вже похилого досягла віку, але була досить міцною старенькою, здатною прожити кілька років в повному здоров’ї. Дізнавшись про те, що сталося нещастя, Кім відчула легкий шок, який перейшов у відчуття абсолютної безпорадності перед непоправною ситуацією. Убита горем дівчина негайно в рідні відправляється місця, де провела щасливе дитинство оточена любов’ю близьких родичів.

Вона має намір в дивній розібратися ситуації і підтримати овдовілого дідуся, який втратив кохану людину, допомогти пережити важке, психологічне потрясіння. Люди похилого віку жили у власному будинку і останнім часом вже не могли самостійно виконувати деякі домашні обов’язки, тому найняли помічника. При знайомстві привабливий хлопець створював враження доброзичливого, ввічливого людини, виключно добрі має наміри. Приїхавши в давно покинуті рідні місця, Кім приступає до організації сумного заходу, займається пристроєм похорону. Дані справи залишитися на деякий час змушують в містечку. Фільм Не той чоловік (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Більш близьке спілкування з чоловіком, в будинку родичів працюючим, змінює першу думку. Дівчина помічати починає, що він себе дещо підозріло веде, що на думці наштовхує про неблагонадійні причини його присутності тут.

Режисер: Девід ДеКото
В ролях: Джессіка Морріс, Райб Хіллс, Вівіка А. Фокс, Келвін Блант, Уілльям Голдман, Джоель Берті

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress