«Не той син» 2018 дивитися в хорошій якості HD 720p. Зниклий тринадцять років тому дитина раптово повернувся. Чи принесе це щастя невтішної матері? У трилері режисера Ніка Эверхарта («2012: Судний день») «Не той син онлайн» змужнілий Метт (Мейсон Дай, «Перевертень») немов воскрес із мертвих. Юним хлопчиком він потонув, купаючись на пляжі. З тих пір його мати Сара (Олівія д’або, «Сутінкова зона») не може пробачити себе. І ось в сім’ї нова трагедія. Її чоловік, батько Метта, гине в дивній автокатастрофі. Зниклий син повернувся незабаром після похорону.

Жінку переповнюють протилежні почуття, терзають сумніви – не наслідувач він. Зовні хлопець міг би зійти за її змужнілого синочка. Але обставини його давньою загибелі, невловимі деталі історії наштовхують на сумніви. Фільм Не той син (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Підозри щодо автентичності особистості «воскреслого» зміцнюються після нової автомобільної катастрофи, в якій отримує травму другий син Ян (Ден Амбойер, «Слідство по тілу»). Невже Метт – винуватець нещасних випадків і чого він домагається?

Режисер: Нік Еверхарт
Актори: Олівія д’Або, Теммі Бланчард, Палома Гусман, Мейсон Дай, Ден Амбойер, Девід Гарелік, Ентоні Дель Негро, Керрі МакГенн, Френк Россі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress