Молода талановита дівчина, яка займається написанням картин, завжди скептично ігнорувала попередження «Не виходь з будинку», відносяться до древніх легенд, які ходили по місту. Відвертими вигадками автори намагалися придбати авторитет суспільства, залучаючи людей, залякуванням монстрами, якимись таємничими істотами, проникаючими з потойбічного світу. Американка була реалісткою, вірячи тільки фактам, які могла спостерігати. Тому красуня відкидала свідчення очевидців, що стосуються надприродних подій. Але подібне упередження швидко змінилося після певних коректив, внесених провидінням.

Одного разу вона почула черговий страшний розповідь про ірландських демонів, які не дають спокою місцевим жителям маленького селища. Миттєво прийняте рішення про від’їзд, дамочка вирушила в тривалий вояж за європейськими територіями, припускаючи неодмінний візит до Ірландії. Гостя нічого не виявила в жвавих багатолюдних містах, тому вирішила відвідати глибинку, де відразу відчула пресинг колориту. Діставшись до глухого особняка, іноземка познайомилася з господарем будинку, попередивши його про кількох днях перебування.

Домовласник виявився художником, що сприяло взаєморозумінню з непроханої гостею, нові знайомі могли годинами віддаватися бесідам, що стосуються мистецтва. Фільм Не виходь з будинку (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Майкл Таллі
Актори: Марк Лоуренс, Хелена Берін, Керрі Хемілтон, Анна Маргарет Холліман, Девід МакСавадж, Лалор Родді

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress