Фільм Не заглядайте в підвал 2 (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Не заглядайте в підвал 2 – це ще один фільм з категорії фільмів жахів про психіатричні лікарні. Такі фільми захоплюють глядачів не лише сценами вбивств, страху і жаху, але і досить гострою сюжетною лінією, зачіпає розум людей, героїв фільму. Не відразу можна зрозуміти, коли людина навмисно скоює дію, а коли він перебуває під впливом якихось потойбічних сил. Даний фільм є продовженням першої частини, де головний герой Сем, залишився єдиним вижив в клініці для психічно хворих людей. Невдалий експеримент тоді закінчився цілою серією смертей. І ось сорок років вже минуло з тих подій.

Який лікувався в іншій клініці Сема переводять у вже відремонтовану сумно відому клініку Стівенса, де не слід спускатися в підвал. Вже новий фахівець психіатр Вільям Метьюз, переїхав з Нью-Йорка в Техас, там завідує і лікує душевнохворих людей. До появи в лікарні героя минулій частині Сема в клініці все йшло своєю чергою. Але ось по приїзді головного героя щось змінилося.

Доктор Метьюз і його помічники почали помічати в поведінці своїх пацієнтів щось дивне. Дивні бачення з’являються не тільки у хворих, але і у персоналу. Фільм Не заглядайте в підвал 2 (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Тоні Браунригг
В ролях: Френк Мослі, Ендрю Сенсениг, Эрианн Мартін, Меґан Міллер, Джим О Риэр, Анджела Гэйр, Честер Рашінг, Кім Фостер, Петті Пелл, Джон Фелан


загрузка...