Пітер — чоловік середніх років, який все ще не міг повернутися до нормального життя. У нього і на роботі, і вдома було повно фотографій його померлої дружини, він не збирався з ними розлучатися. Навіть коли його дочка Джулі говорила, що треба було вже повернутися в гру і почати якісь відносини, Пітер стверджував, що це йому не потрібно. Ця людина була адвокатом з розлучень, він практично кожен день стикався з тим, що люди, які колись дуже любили один одного, починали воювати, ділити майно і дітей, йому б в такій ситуації виявитися не хотілося. Скоро вже Джулія мала поїхати до університету вчитися, який знаходився далеко від того місця, де жив Пітер.

Ось перед від’їздом це дівчисько вирішила зробити таткові подарунок, вона зареєструвала його на одному з сайтів знайомств, а потім розповіла, як підтвердити реєстрацію. Пітер відмовлявся, знову повторював, що ні в чому подібному він не потребував, але одним ввечері все ж зайшов на цей сайт. Невдовзі тридцятирічна красуня на ім’я Алексіс написала повідомлення герою, але Пітер на нього не відповів, замість нього це зробила його дочка, вона не тільки тривалий час листувалася з Алексіс, а й від імені батька домовилася з нею про побачення. Незважаючи на те, що Пітер не хотів йти, все ж йому довелося зібратися і відправитися в ресторан. Він так добре провів час, що коли з Алексіс пішов з ресторану, то ці двоє, не змовляючись, стрибнули в ліжко, щоб чудово закінчити вечір. Фільм Небезпечне побачення (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

На наступний ранок Джулі влаштувала Пітеру скандал, заявивши, що після першого побачення не займаються сексом, вона також додала, що її татко нічого не знав про цю Алексіс, а вона Джулії вже перестала подобатися.

Режисер: Джаред Кон
В ролях: Джилліан Мюррей, Brianna Joy Chomer, Девід Чокачи, Тенді Е. Брейм, Том ДеНуччі, Джордж Саундерс, Кейтлін Кармайкл, Джон Суорд, Софія Гонсалес, Колін Лоуренс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress