Фільм Небезпечний шанувальник (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Меган до недавнього часу, раділа свого життя і любові, що буквально лилася в її відносинах. Улюблений чоловік, був прекрасний у всьому і відносини їх, давали відмінні перспективи на майбутнє. Щастя, було завжди, але на жаль, довго воно не могло проіснувати. Чоловік став випадковою жертвою злочину, яке закінчилося його загибеллю. Неважко здогадатися, що для жінки це стало серйозним ударом. В одну мить, все життя втратила власний сенс і тепер доведеться вчитися жити заново. Позбавлена стимулу до руху, вона все ж вирішила змінити все навколо. Першим кроком став переїзд в інше, більш дрібний місто, як спроба позбутися від самотності.

У цьому містечку, проживає її рідна сестра і безліч старих знайомих. Там вона сподівалася знайти собі свіжого ковтка повітря. Життя і час не стоїть на місці. Подібна ініціатива, здавалося б принесла очікувані результати. Жінка знову змогла нормально жити і навіть стала отримувати увагу від колишнього колеги Лойда. По початку, дане увагу подобалося, але з часом все змінилося.

Чоловік став занадто наполегливим і допитливим. Він буквально стежив за дівчиною, перетворюючи свою увагу на маніакальне переслідування, що і підносить непросте випробування. Фільм Небезпечний шанувальник (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Craig Goldstein
Актори: Карісса Стейплс, Брайан Еймс, Кеннет Берк, Ліз Бенуа, Метт Борленджи, Аль Бурк, Чад Дюэл, Ліла Дюпрі, Кайла Юелл, Джекі Фалкон


загрузка...