На життєвому шляху зустрічаються різні люди. У кожного з них можуть бути якісь проблеми. Для одних на першому місці стоїть здоров’я. Інші в свою чергу нехтують ним і намагаються вести відповідний спосіб життя. Треба зазначити, що людина здатна на будь-які вчинки заради особистої вигоди. Невідомо, чим може закінчитися черговий день. Коли плануєш щось одне, часом виходить все інакше. Від долі неможливо піти, тому що вона буде переслідувати тебе постійно. У першу чергу варто гарненько обдумати ситуацію і тільки потім зробити відповідні висновки.

Але коли дізнаєшся щось неймовірне, доводиться реагувати миттєво. Сюжетна лінія представленого фільму розвивається близько групи друзів. Самий розпал Хеллоуїна. Хлопці зібралися, щоб відзначити свято. В якості місця зустрічі вони вибрали стару ферму. У свій час саме тут один психопат, кличка якого «Нечестивець» вчинив кривавий злочин. Герої навіть не підозрюють, з чим їм доведеться зіткнутися в подальшому.

Адже вбивця втік з психушки, і прямує прямо до них. Часу залишається дуже мало. Чи вдасться вижити групі? Чи вийде їм впоратися з жахливим вбивцею? Фільм Нечестивець (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Торі Джонс
В ролях: кішка Стенлі, Дейл Міллер, Джек Норман, Соня Delormier, Адам Атертон, Джессіка Блум, Шайєнн Гордон, Деб Перкінс, Кейт Кокс, Джек Б. Харрісон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress