загрузка...


Наука починає виходити за всі межі норм і призводить до таких результатів, що змушує людей захвилювався. Адже часом в цій сфері проводиться величезна кількість експериментів, які призводять до найнесподіваніших наслідків. І те, що здається таким звичайним і простим призводить до того, що люди стикаються з величезними неприємностями. Вчені часто проводять досліди на тваринах, але бувають випадки коли вони переключаються на людей, бажаючи вивчити більш детально дію того чи іншого препарату. Їх подібні дії виходять часто з-під контролю і призводять до того, що випробовувані починають себе вести неадекватно.

Перед нами група злочинців, на яких проводилися дослідження і випробовувався новий препарат, який ще не використовувався раніше. Він впливав на мозок людини і незабаром облікові стикаються з тим, що людська пристрасть до зла стає набагато більш серйозними, ніж вони стикалися з цим раніше. І незабаром всі ці експерименти призводять базу до небезпечного положення. І здається, що удача цього разу на боці злочинців, а тому всім ученим буде не дуже просто впоратися з цією ситуацією.

Проте чи зможуть вони впораються з тим, що їх чекає попереду і як будуть себе вести випробовувані після прийняття цього дивного препарату? Фільм Нелюдські (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Райан Робінс
Актори: Мішель Мані, Джейсон Джеймс Ріхтер, Метт Мартін, Джастін Армстронг, Стівен Броді, Брейді МакИннесс, Trisha Zarate, Дімітріус Пулидо, Крішна Сміта, Роксі Дейзі Блум

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress