загрузка...


Неподалік від провінції розташувалася група мирних прибульців. Умови були цілком влаштовували, вони не мають наміру шукати іншого притулку, картина «Немає хороших героїв» покаже, як почнуть поводитися миролюбні особини, коли стане жити гірше. Відчуваючи голод і інші потреби, мешканці перетворилися на злих хижаків, вони розуміють, що задарма нічого даватися вже не буде, отже, добувати їжу доведеться самостійно. Голод виявився нової гординею, миритися мешканці не збираються їм хочеться вивернути на виворіт кожного, не шкодуючи навіть поліцейського, який трепетно про них піклувався.

Безумці, немов ломовое дишло готові знести все на ходу, щоб добути шматок. Доля не перестає карати прибульців, ймовірно, вони щось зробили огидно, що відчувають потребу. Перетворившись на лиходіїв, призвідники не перестають вперто промишляти, проливаючи невинну кров. Задобрити дурнів не виходить, як перехитрити і зупинити, коли вони озлены до межі. Спроби марні, доведеться чекати, що знову отчебучат. До якого рішення прийде охоронець порядку, щоб якось втихомирити злих особин.

Відчувається біда, ймовірно голодні новосели виходять на полювання, на устах вже сяє вогняна посмішка, хто стане новою жертвою? ? Йде важка боротьба з нещастям, прав охоронець під прицілом. Фільм Немає хороших героїв 2018 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Джонні Ксено
В ролях: Тім О’лірі, Нова Гейвер, Чод Креншо, Шейла Гріггс, Нэйтан Варнсон, Мінді Марі Міллер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress