В одному будинку проживають дві дівчини, які живуть по сусідству, одна позбавлена зору піаністка Софія, яка звикла працювати і виступати на концертах, а інша сексуальна брюнетка Вероніка дочка кримінального авторитета Мілоша Радича, любителька нічних вечірок. Карколомна красуня з добротою і розуміння ставилася до сліпої сусідці, і завжди любила поговорити при зустрічі. Одного разу зіткнувшись в ліфті з піаністкою, перелякана Вероніка вкладає їй в руку маленьку флешку, а на наступний день труп молодої особи знаходять на тротуарі біля входу в багатоповерхівку.

Софія єдина чула, що відбувалося поверхом вище, завдяки своїм загостреним почуттям, і вона виразно ловила всі жорстокі слова і вимоги, адресовані жертві. Однак, коли всіх мешканців опитував слідчий Міллс, дівчина не стала говорити, чому була безневинною свідком, але детектив інтуїтивно підозрював, що піаніста щось приховує. Невдовзі бідолаха потрапляє в серйозну халепу з-за цінним флешки, де ціною є її життя. Вороги мафіозі пронюхали про сліпий свідка, і раптово вона стає учасницею небезпечних подій.

Агресивні і безжальні злочинці готові піти на будь-які заходи впливу, щоб заволодіти заповітної флешкою. І тепер невідомо, як незряча героїня вирветься з чіпких лап божевільних викрадачів. Фільм Невидимка (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Ентоні Бірн
В ролях: Наталі Домер, Емілі Ратаковски, Ед Скрейн, Ніл Мэскелл, Джоелі Річардсон, Джеймс Космо

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress