Фільм Нехай трупи засмагунть (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Екранізація однойменного нео-вестерн-роману Жана-П’єра Бастида заповнить екран могутньою хвилею вогнепальної насильства, поруч з яким відомий герметичний бойовик Бена Вітлі «Перестрілка» виглядає як степенева чайна церемонія. Справа відбувається десь на французькому узбережжі з величним видом на Середземне море. Тут знемагає від спеки та авторського блоку знаменитий письменник Берньє, якого навіть улюблена муза Люсі не може надихнути на черговий літературний шедевр. Осоружну рутину двох богемних аристократів перериває поява молодої дружини письменника, його сина і спокусливою нянечки.

Але ще прибуття сім’ї в прибережному будиночку з’явилася компанія, яка запалила вечірку яскравими вогнепальними вогнями. На провінційної дорозі банда головорізів влаштувала засідку на банківський вантажівка з золотом, стративши всіх охоронців і захопивши 250 кілограмів видобутку. Грабіжники добираються до притулку втратила натхнення літературної зірки сподіваючись перечекати тут поліцейську облаву. Фільм Нехай трупи засмагунть (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Проте в закритий від сторонніх очей розкішну садибу все ж заглядає парочка французьких жандармів. Затягнуті в шкіру поліцейські стукають у двері, за якими сховалося люте насильство в образі бандитів з вкраденим золотом і смертельною зброєю.

Режисер: Бруно Форцани, Елен Катте
В ролях: Еліна Ловенсон, Стефан Феррара, Берні Бонвуазен, Херв Сонь, Мікеланджело Марчезе, Марк Барбе


загрузка...