В центрі уваги опиняється молода жінка, яка все своє життя присвятила фотографії. Довгі роки вона з трепетом займалася улюбленою справою, але одного разу залишилася без роботи. В особистому житті у жінки теж нічого не складається. Їй доводиться самостійно виховувати доньку-підлітка, яка знаходиться в самому іншому періоді життя. Коли головна героїня залишилася без роботи, то навіть не уявляла, на які гроші тепер їй утримувати дочку. Однак через деякий час один знайомий, який є приватним детективом, запропонував їй одну справу, за яке він пропонує пристойну суму грошей.

Їй всього лише необхідно стежити за одним чоловіком. Чому він довірив цю справу саме їй? Просто необхідно періодично робити якісні фотографії того, чим він займається, з ким зустрічається. Це найкраще підійде для професійного фотографа. З першого погляду завдання здається дуже простим. Потрібно триматися на певній відстані від об’єкта і натискати на кнопочку. Спочатку все було просто чудово, але пізніше жінка виявляється в непростій ситуації. Фільм Незахищений свідок (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Справа в тому, що на її очах вбивають молоду дівчину, а поліція, яка приїхала в термін, порахувала, що це зробила саме вона. Головна героїня знаходиться в чужому будинку, до якого не має ніякого відношення, тому перші підозри, звичайно ж, спрямовані на її особистість.

Режисер: Фред Олен Рей
В ролях: Дафна Зуніга, Адам Хасс, Тім Ебелл, Gianna DiDonato, Darn Oldham, Carolyn Ordoñez, Скотт Томас Рейнольдс, Sinjin Rosa, Боб Телфорд, Мередіт Луїз Томас

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress