Події американського фантастичного фільму жахів «Ніч зеро» (Night Zero) розгортається в Піттсбурзі, де сталася катастрофа небачених масштабів. У центрі історії знаходиться група друзів, які зібралися, щоб весело і цікаво провести час разом. Спочатку у хлопців все було добре і нічого не віщувало біди. Але в якийсь момент почали відбуватися дивні і важкозрозумілі речі. І тепер героям, які просто хотіли відпочити в цю ніч, доведеться боротися за власні життя.

І без того напружена ситуація ще більше загострюється в той момент, коли стає зрозуміло, що у всьому, що відбувається винен уряд, який провів хімічний експеримент, що перетворює звичайних людей на справжнісіньких божевільних дикунів. І тепер друзі повинні об’єднати зусилля, щоб вижити в цю криваву ніч. Але чи вийде у них це зробити? Адже в будь-який момент самі герої можуть перетворитися в жорстоких дикунів і перебити один одного. Фільм Ніч зеро (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Зрозумівши свою помилку, влади послали спеціальні підрозділи для допомоги незараженим, але їм потрібен час, щоб виконати свою місію. Тому цієї ночі, героям доведеться триматися разом і постаратися дожити до ранку.

Режисер: Марк Канту
Актори: Джеррі Акіла, Дейв Петті, Майк Даргатіс, Кеті Малоні, Евелін Вавржиняк, Ерік Швадер, Машина Б. Шварц, Том Світ

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress