загрузка...


Ця картина уклала в собі занадто багато таємниць, кожна з яких має свій вплив на майбутнє головної героїні. Міранда Фолл — дама навколо якої розвивається сюжет картини. Будучи художником-репортером, їй постійно доводилося шукати щось, що стала б справжньою бомбою в світі журналістики. День у день, фотографуючи незнайомців, героїня сама того не помічає, як стає об’єктом переслідування якоїсь людини. Про те, що хтось вже досить-таки тривалий час ходить за нею по п’ятах, Міранда дізнається абсолютно випадково.

Виявивши на вулиці телефон, вона хотіла лише зробити добру справу і повернути його господареві, однак те, чим була забита пам’ять смартфона дійсно зуміло ввести героїню в шок. Цим ряд шокуючих моментів не закінчується, адже її колишній коханець Пол, виявляється єдиним свідком того, як на дівчину було вчинено напад, і турбуючись лише про те, щоб його місце розташування не було розкрито.

Чоловік відмовляється дзвонити в поліцію, кинувши тим самим Міранду на сваволю долі. Чи відбудеться довгоочікуване відплата? У якому ключі будуть розвиватися подальші події фільму? Фільм Ніколи тут не була (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Каміль Томан
В ролях: Мірей Інос, Сем Шепард, Горан Вішніч, Вінсент Пьяцца, Ніна Аріанда, Ана Ногейра, Jarek Truszczynski, Sami Lati, Грег Ейнсуорт, десмін Боргес

загрузка...