Фільм Ніж для виживання (2014) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Чи стикалися ви коли-небудь з цим серійним вбивцею? Адже навіть якщо ви в підсумку выживите, і навіть якщо ви покладете цього негідника на лопатки, в будь-якому випадку, життя для вас вже не буде здаватися колишньої ніколи! Отже, сьогодні наша команда пропонує глядацької уваги захоплюючий фільм жахів, який носить назву «Ніж для виживання», і що кожен з наших користувачів може дивитися абсолютно безкоштовно в самому гарному якості на нашому сайті. Вся ця історія почалася з того самого моменту, як одна компанія молодих людей вирішила добре і безхмарно провести час, але все пішло не за планом.

В один прекрасний день сталося щось неповторне. На них нападає самий натуральний серійний вбивця. Вдалося залишитися в живих лише одній дівчині, а всі її друзі трохи чи не на її очах були вбиті самим жорстоким чином. Дівчині вдалося прикінчити цього негідника. Здавалося б, вона жива, вбивця мертвий, радіти треба!

Але насправді в душі головної героїні коїться щось неймовірне. Після цього вбивства дівчина починає відчувати, як щось темне починає прокидатися в ній самій! Фільм Ніж для виживання (2014) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Майк МакКаун
В ролях: Даніель Донахью, Melissa Troughtzmantz, Dawn Lilly, Jesse-Lee Lafferty, Melody Joy, Тара Девіс, Candice Шоу Starks, Джош Эбел, Chrissy Jenness, Manfred Woodall


загрузка...