загрузка...


Фільм «Носій» занурює глядача у похмуру атмосферу, яка панує в охопленій страшним вірусом Англії. Загадкове захворювання блискавично стало перетворювати звичайних людей в жорстоких чудовиськ. Жителі Лондона кинулися шукати незараженное місце на планеті, хоча не були впевнені в тому, що воно існує. Тим не менш залишатися на батьківщині було вже неможливо. Військові стали відстрілювати носіїв вірусу, перелякані люди почали в паніці вбивати один одного. Група англійців знаходять літак, на якому намагаються сховатися від існуючого навколо кошмару.

Вони вирушають в політ, сподіваючись знайти спокійну місцевість для виживання. Але їх плани терплять повний крах. Виявилося, що на борту літака знаходиться заражений людина, яка з кожною хвилиною стає небезпечніше і завзятіше. Тепер їм належить здійснити аварійну посадку в невідомому районі. Зробити це потрібно якомога швидше. Вірус починає швидко поширюватися в ізольованому приміщенні, і деякі пасажири перестають контролювати свою агресію. Фільм Носій (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Страх паралізує здорових представників і змушує здійснювати неадекватні вчинки. Є надія на порятунок? Чим закінчиться цей жахливий політ і яку страшну ціну заплатять герої за можливість вижити?

Режисер: Ентоні Вудлі
В ролях: Джек Гордон, Джо Діксон, Едмунд Кінгслі, Жозефін Тейлор, Карен Брайсон, Люсі-Джейн Куінлен, Джеймс Пейтон, Джонсон Ребекка, Зора Бішоп, Люк Хілі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress