Фільм Няня (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Не подобається дочці нова няня, яка постукала вночі в двері саме тоді, коли мати була викликана на роботу. Але нічого не поробиш, і вона залишає доньку і синочка з незнайомої молодої жінки. Маленька Ноа впевнена, що її нова няня, це саме виплодок пекла, і вона становить небезпеку і для неї, і для її маленького братика. Але навіть ці страхи і підозри виявляються далекі від тієї таємниці, що насправді оточує і няню, і будинок, і сусідів, і навіть навколишній ліс…

Як би Ноа не подобалася її нова няня, але її матері потрібно терміново відлучитися з роботи, а за дочкою і маленьким сином комусь потрібно доглянути. Так Ноа і її брат залишились наодинці з незнайомою жінкою, яку наша юна героїня вважає гостею з преісподні і думає, що для її родини вона більше представляє небезпеку, ніж хто-небудь ще. Фільм Няня (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Однак страх і побоювання перед нянею Ноа виявляються надзвичайно далекі від того похмурого секрету, який оточує всіх наших героїв, але підозра дівчинки, що тут щось не так виправдовуються.

Режисер: Джоель Новоа
В ролях: Джеймі Мюррей, Ніколас Брендон, Скайлер Фіск, Нік Гомез, Дженніфер Маршалл, Крістіан Ганиэр


загрузка...