загрузка...


Одягнена сірої мантією туману, на Британському острові розташована психіатрична клініка для людей, які страждають душевними розладами. Молоді медики Еліза і Едвард прибувають в це специфічне місце, щоб на практиці застосувати свої знання. В першу чергу це стосується дівчини, яка тільки недавно стала випускницею медичної академії. У неї ще немає досвіду, виключно теорія, і тому вона влаштовується медсестрою. Чоловік же, навпаки, добре знайомий з цією спеціальністю. Він амбітний і рішучий. Робота в цій лікарні в першу чергу йому потрібна для підвищення рівня своєї кваліфікації.

Спонтанно між колегами, але зовсім різними людьми виникає любовний зв’язок, що виходить за межі звичайної службової інтрижки. Тим часом, головний лікар лікарні – суворий і таємничий чоловік, схильний до експериментів, в процесі лікування складних пацієнтів, пропонує новачкам, в обов’язковому порядку використовувати метод, розроблений особисто їм. Його ідеї моторошні для героїв, але їм доводиться слідувати вказівкам безпосереднього начальника. Одного разу відбувається непередбачене. Зникнення одного з лікарів вводить персонал божевільного будинку в шок.

Винні знаходяться досить скоро. Ними виявляються хворі, які через халатність і безвідповідальність персоналу клініки, впевненою в їх недієздатності, вийшли з-під контролю. Фільм Обитель проклятих (2014) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Бред Андерсон
В ролях: Кейт Бекінсейл, Джим Стерджесс, Бен Кінгслі, Девід Тьюліс, Майкл Кейн, Брендан Глісон, Джейсон Флемінг, Софі Кеннеді Кларк, Шинед Кьюсак, Едмунд Кінгслі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress