Фільм Одержима сестра (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Основні події гостросюжетного канадського трилера під назвою «Одержима сестра» розгортаються навколо молодої дівчини на ім’я Кендра. Нещодавно вона отримала номінацію вчителя року, а після голосування виявилася переможницею. Природно, керівництво доручило їй підготувати виступи для вечірнього банкету, де будуть зібрані кращі особи міста. Героїня поділяє заняття з вірним чоловіком і подругою Монікою, які намагаються підтримати в такий хвилюючий момент. Однак абсолютно несподівано на горизонті з’являється її сестричка близнюк. Остання завжди заздрила досягненням родички, тому збирається зіпсувати свято…

У Кендры Уолкер просто прекрасна життя: вона багата, заміжня, чекає дитину і отримала престижну премію професора. Скоро Кендрі судилося зіткнуться зі своєю одержимою сестрою-близнюком, яку звуть Амбер. Вся справа в тому, що Амбер в газеті побачила фотографію своєї успішної сестри і стала їй заздрити. Виявляється, Кендра і Амбер росли в дитбудинку, але Кендру удочерили, а Амбер так і залишилася в притулку.

Тепер «ображенка» вирішила відібрати у своєї сестри все: роботу, чоловіка, будинок. Одним словом жити її життям. Кендра треба серйозно боротися за своє щастя. Фільм Одержима сестра (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Девід Ланглуа
Актори: Ліндсей Корман, Джейсон Сермак, Candice Hunter, Пітер Флеммінг, Джессіка Сміт


загрузка...