Цим ранком Клаудіо їхав як завжди на роботу в свій офіс, розташований майже в центрі Риму. Молодий бізнесмен повинен був зустрітися з дуже важливим клієнтом, але він не підозрював що в найближчу добу йому доведеться по-справжньому битися за своє життя. Зомбі-апокаліпсис застав Клаудіо у ліфті,сталева коробка між поверхами на даний момент була найкращим притулком в цьому обезумевшем місті. Перебуваючи в ізоляції і повному невіданні, хлопець усвідомлює що довго протягнути в ліфті у нього не вийде, адже тут немає ні води, ні їжі, і це справжній кінець світу.

За доноситься звуків можна було тільки здогадуватись, що відбувається зовні, але скоро Клаудіо доведеться вперше побачити справжніх зомбі, взяти в руки зброю, багато вбивати і зробити непростий вибір — жити чи померти. Амбіційний бізнесмен Клаудіо поспішає на важливу зустріч з багатим клієнтом. Однак так складається, що піднімаючись на ліфті, він застряє між поверхами. Кладио готовий проклянать долю, але він ще не здогадується, що таким чином у нього з’явився ще один день до кінця світу.

Вся справа в тому, що по місту став поширюватися небезпечний вірус, який перетворює людей в зомбаков і одним з найбезпечніших місць для нашого героя і є ресторан, де він застряг. Фільм Один день кінця світу 2017 дивитися в хорошій якості HD.

Режисер: Даніель Місіс Чіа
Актори: Алессандро Ройал, Кароліна Крешентіні, Клаудіо Камілли, Еврідіче Аксен, Бенедетто Чіматті, Марко Манетті

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress