Фільм Один необачний вчинок (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Керолайн після сварки з благовірним зважилася пошукати розраду на стороні, кинувшись в обійми молодого серцеїда. Поступово пиху злетіла, і жінка повернулася в сім’ю, картина «Один необачний вчинок» покаже, чи буде чекати покарання греховодницу. Непомітно минулі образи стали забуватися, буря вщухла, але дочка коханця не може пробачити нахабною особі, що вона розбила сім’ю. Дівчисько від люті божевільна, від заздрощів і злості вона збирається стати за спиною розлучниці, і нахабно мстити, забиваючи в її серці цвяхи. Увійшовши в життя пари непрошено, юна шахрайка по клаптику відрізає щастя.

Месниця стала тінню, вона постійно була присутня поруч, отруюючи отрутою душі, потихеньку крадучи спокій. Вантаж образ не дозволяють авторові відмовитися від задуму. Тепер героїня ризикує втратити придбане сімейне благополуччя. Бестія прощати не збирається, бачачи мету, вона спритно просувається вперед, рани розкриті, біль спалахує знову, тепер персони доведеться лікувати чергову травму. Мучитися ревнощами і тугою неприємне заняття, тінь воїна отруює життя, як вирвати цю скалку.

Дозволить дама далі руйнувати сімейні устої або вступить в сутичку? Чи буде і далі призвідниця вторгатися в простір подружжя, коли закінчиться круговерть, визначаться переможці? Фільм Один необачний вчинок 2017 дивитися в хорошій якості HD.

Режисер: Лауро Чартрэнд
В ролях: Ешлі Скотт, Тиера Сковбай, Кру Енніс, Альма Сиснерос, Джонні Висоткки, Сьенна Ноэлл Пиплс


загрузка...