​​​​Жінка на ім’я Сара була безмірно щаслива, коли на світ з’явився рідний синок. Як любляча мати, вона прагнула дати любов і ласку, прищепивши найблагородніші і позитивні якості характеру, властиві нормальній людині. Вона сподівалася, що пройде час і їй доведеться відчувати почуття гордості за власного синочка, адже хлопчина почав демонструвати неймовірні речі. Маму дивувало, як швидко він вникав в суть здавалося б дорослих речей і наук. Здібності вундеркінда щиро радували батьків, даючи надію, що життя хлопчика стане набагато краще і успішніше, ніж у неї самої.

Але, чим далі весь успіх просувався, тим ставало страшніше. Материнське передчуття почало підказувати головній героїні, що з сином творитися, щось неймовірне. Ніби потойбічні сили нахабним чином опанували його розумом. Знаходження поруч з ним, з кожним прожитим днем ставало просто не выносимым і тоді мама приймає рішення піти на крайні заходи. Фільм Омен: Переродження / Диво (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Вона відвозить свою дитину до лікаря, який спеціалізується на надприродних проявах і містики. Чоловік, вводячи пацієнта в стан трансу, намагається з’ясувати, що насправді з ним відбувається.

Режисер: Ніколас МакКарті
В ролях: Тейлор Шиллінг, Джексон Роберт Скотт, Колм Фіор, Бріттані Аллен, Пітер Муні, Паула Бодро, Пол Фото, Давид Кольсміт, Олуніке Аделії, Еліза Мулчеррі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress