Сюжет кінострічки Операція «Колібрі» розгортається навколо двох хитрих кузенів Антона і Вінцента Залеський. Сповнені рішучості створити більш ефективний спосіб передачі інформації між фондовими біржами, двоюрідні брати придумують схему прокласти тунель в півтори тисячі кілометрів з Канзасу в Нью-Йорк і закласти в нього кабельну мережу. За допомогою подібного проекту, вони змогли б отримати дані клієнтів на кілька секунд раніше, ніж конкуренти. Навіть одна мілісекунда в світі високочастотного трейдингу може коштувати мільйонів. У цій парочці Вінцент — це сила, що стоїть за їх схемою.

Він божевільний мрійник, який переслідує свої ідеї з надзвичайним фанатизмом, використовуючи шахрайство. А ось Антон-мозок команди і соціопат. Серед усіх знайомих, крім Вінцента, він відчуває себе ніяково. Божевільний план опиняється під загрозою, коли хлопці потрапляють під приціл безжального колишнього роботодавця Єви Торрес. Жінка є справжнісінькою акулою Уолк-Стріт, готова поглинути будь-кого, кому не пощастило стати на шляху до її мети.

У цій боротьбі за мільйони може перемогти тільки один. Чи вдасться героям втілити свій геніальний план в життя і зірвати куш? Фільм Операція «Колібрі» (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Кім Нгуйен
В ролях: Джессі Айзенберг, Олександр Скарсгард, Сальма Хайек, Майкл Мэндо, Йохан Хелденберг, Аїша Ісса, Марк Слек, Сара Голдберг, Френк Скорпіон, Кваси Сонгуи

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress