Фільм Операція «Лавина» (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У фільмі Операція «Лавина», вам належить дізнатися про події, які розгортатимуться в 1967 році минулого століття. Справа в тому, що в ті часи уряд Сполучених Штатів, було дуже сильно стурбоване тим, що у них з’явився кріт і таємна інформація може вийти назовні. Цей розвідник виявляється з російського Комітету Державної Безпеки. Найбільш загрозлива в тому, що йому вдалося проникнути в секретний проект, який розробляло НАСА. Але вони придумали зробити хід у відповідь і ще більше заплутати супротивника при цьому зробити дезінформацію.

Заради цієї мети, керівництво розвідки вирішили найняти на роботу двох документалістів. Перед хлопцями стоїть не просте завдання, але реальна і вони впоралися з нею досить добре, правда суперечки все ж про реальність його існують донині. Тепер ці хлопці просто зобов’язані в дуже стислі терміни зробити піар репортаж про те, як американці підкорили супутник Землі — Місяць найпершими. Весь цей фейк повинен був раз і на завжди сплутати всі карти радянським спеціальним органам, вченим і розвідці, щоб ті отримали помилкову версію розвитку технологій Наса. Саме з цієї заподіяно ту подію донині ведуться гарячі суперечки, роздмухують дебати, щоб з’ясувати правду про ті події.

Кожному з глядачів подібна версія здасться цікавою, так як буде надана можливість самостійно придумати свій розвиток подій. Тепер кожен вирішить для себе особисто чи правдиві дані про подорож чи ні? Фільм Операція «Лавина» (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Метт Джонсон
Актори: Метт Джонсон, Owen Williams, Josh Boles, Джаред Рааб, Andrew Appelle, Кріста Медісон, Мадлен Сімс-Фьюер, Джо Томас, Тому Болтон, Шерон Белль


загрузка...